fbpx
fzz logologo

POBIERZ BEZPŁATNY rozdział książki
Cukrzyca? To już za mną!

czyli Jak prostymi metodami pokonać chorobę i odzyskać kontrolę nad zdrowiem?

 

  Dzięki zawartym w książce poradom możesz:

 

  • wyzwolić się od cukrzycy typu 2
  • zrzucić zbędne kilogramy
  • ustablizować stężenie glukozy we krwi
  • odzyskać sprawność fizyczną
  • zminimalizować ryzyko powikłań cukrzycowych, w tym chorób układu sercowo-naczyniowego, neuropatii, utraty wzroku, amputacji kończyn i innych.

Wszystko to do przeczytania w książce ,,Cukrzyca? To już za mną!”. Pobierz darmowy rozdział za darmo!

wes youngberg

Dr Wes Youngberg Zajmuje się leczeniem osób z cukrzycą od ponad 30 lat. Ukończył medycynę na Uniwersytecie Loma Linda w Kalifornii, gdzie uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W swojej pracy zawodowej kładzie nacisk na zmianę czynników leżących u podstaw cukrzycy, a jego rady – tak proste i możliwe do zastosowania przez każdego – okazały się skuteczne i zmieniły oraz przedłużyły życie setek osób. Za swoje osiągnięcia i działania na rzecz zdrowia osób z cukrzycą dr Youngberg został uhonorowany nagrodą ,,Heroes of the Pacyfic” przez Amerykańskie Towarzystwo Diabetologiczne.

,,Proste wyleczenie jest możliwe w gruncie rzeczy u każdej osoby z cukrzycą typu 2.”

dr John McDougall

Internista, autor wielu poczytnych książek.

,,Masz cukrzycę? Pozbądź się jej! Chociaż choroby serca i cukrzyca zabijają więcej ludzi na całym świecie niż wszystkie inne choroby razem wzięte, to w 95% przypadków można całkowicie im zapobiec i często odwrócić ich przebieg poprzez zmianę diety i odpowiedni styl życia.”

Dr Dean Ornish

szanowany zwolennik zdrowego stylu życia i medycyny odzywiania

,,Cukrzyca jest niebezpieczna. Niezależnie od tego jak wiele osób cierpi z powodu choroby, cukrzyca stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Nie możemy pozwolić na to, aby myśleć o niej jak o czymś ,,normalnym”. Zarówno stan przedcukrzycowy, jak i sama cukrzyca zasadniczo zwiększa ryzyko chorób układu sercowo-naczyniowego i powoduje wiele innych powikłań. I chociaż cukrzyca rozwija się w czasie, nawet jej wczesne stadia (przed diagnozą) są niebezpieczne. „

Dr Wes Youngberg

wykładowca na Loma Linda University

Ty także możesz odzyskać swoje zdrowie!