Koncert charytatywny Nowy Dom

Adam
Ostatnia aktualizacja: 19 listopada, 2019

Koncert Nowy DomZespół 5 dla Jezusa zaprasza na koncert charytatywny NOWY DOM na rzecz odbudowy Rodzinnego Domu Dziecka w Badowie Górnym w gminie Mszczonów.

Zespół stworzyło pięć dziewczynek w wieku od 8 do 12 lat jesienią 2015 roku. Szybko dołączyli do nich Przyjaciele. Grupa pochodzi z okolic Mszczonowa. Jej istnienie zapoczątkował koncert charytatywny na rzecz dziewczynki z wadą serca, który dzieci samodzielnie zorganizowały i wykonały. Od tego czasu grają i śpiewają w przeróżnych miejscach – ośrodkach dla osób chorych i niepełnosprawnych, domach opieki, kościołach, w czasie rozmaitych uroczystości. Ich największym jak dotąd dokonaniem był koncert, w czasie którego zbierano środki dla dzieci ze slumsowych szkół w Bangladeszu (https://www.youtube.com/watch?v=202J2XNjxAA). Z zasady nie używają podkładów, ale tworzą żywą muzykę, akompaniując do swoich utworów na rozmaitych instrumentach (fortepian, skrzypce, wiolonczela, klarnet, saksofon i inne).  5 dla Jezusa to:

  • ciekawe aranżacje
  • piękna harmonia
  • autorskie utwory
  • młodzieńcza energia
  • dziecięca wiara
  • pragnienie pomocy.

Koncert, który odbędzie się w niedzielę, 1 grudnia 2019 r. o godzinie 14.30 w Mszczonowskim Ośrodku Kultury dedykowany jest szczególnej rodzinie, faktycznie Rodzinnemu Domowi Dziecka, w którym wydarzyła się wielka tragedia – pożar. Dwanaścioro dzieci oraz ich opiekunowie stracili nie tylko miejsce schronienia, ale też wyposażenie, ubrania, rzeczy codziennego użytku, dokumenty. W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał, ale straty materialne są duże. Dlatego w czasie koncertu zbierane będą pieniądze w całości przeznaczone na NOWY DOM.

Wstęp wolny!
Przyłącz się do tej szlachetnej inicjatywy!

Serdecznie zapraszamy!

Osoby, które nie będą w stanie dotrzeć na koncert, mogą wpłacać pieniądze na konto
organizatora wydarzenia – Fundacji Źródła Życia: 94 1440 1185 0000 0000 0370 6192,
koniecznie z dopiskiem: Rodzinny Dom Dziecka

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dla dobrego funkcjonowania strony oraz statystyk oglądalności treści zbieramy dane.