Wczasy NEWSTART 2023

Michał Kuczek
Ostatnia aktualizacja: 19 marca, 2023

NewStart 2023Program NEWSTART Prosperity w 2023 roku odbędzie pod hasłem: ZADBAJ O ZDROWIE PSYCHICZNE – ROZWIŃ INTELIGENCJĘ EMOCJONALNĄ!

 

Program NEWSTART Prosperity to przełomowy, znany na całym świecie program odnowy zdrowia fizycznego i psychicznego. Działa w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Australii. Od ponad 20 lat prowadzony jest również w Polsce i pomógł już tysiącom osób. Opiera się na najnowszych badaniach naukowych z wielu dziedzin medycyny. Podobny program prowadzony w USA refundowany jest przez Departament Zdrowia jako profilaktyka i terapia wielu chorób cywilizacyjnych.

W czasie Programu NEWSTART Prosperity serwujemy odżywianie pełnowartościowe i oczyszczające: dietę warzywno-owocową, dietę sokową oraz post zdrowotny wodny. Każda z proponowanych form odżywiania skomponowana jest w oparciu o produkty sprzyjające zdrowiu zgodnie z najnowszą wiedzą naukową z zakresu żywienia człowieka. Polecamy nową piramidę żywieniową opracowaną przez epidemiologów i dietetyków Uniwersytetu Medycznego Loma Linda w Kalifornii. Odżywianie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb uczestników. Na miejscu jest możliwość konsultacji z lekarzem i specjalistą żywienia człowieka. Program służy przede wszystkim szkoleniu w zakresie zdrowego stylu życia i prewencji chorób. Codziennie odbywają się zajęcia edukacyjne: wykłady, prezentacje, warsztaty zdrowego gotowania, seminaria antystresowe. Dostępna jest również pomoc psychologiczna w zakresie zdrowia emocjonalnego oraz coaching i praca z modelem PROSPERITY w wyznaczaniu celów dla osób pragnących wypracować nowe zdrowe nawyki. Zapewniamy wsparcie w walce z nałogiem  jedzenia niezdrowych pokarmów np. słodyczy, uczymy radzenia sobie ze stresem, wskazujemy na wartość właściwego myślenia i tworzenia dobrych relacji. Edukacja wzbogacona jest o aktywny wypoczynek w formie ćwiczeń porannych i spacerów plenerowych, a także zajęć z nordic-walking. Jest też czas na wypoczynek, rekreację i dobry film. Herbaciarnia dostępna przez całą dobę oferuje zestaw naturalnych herbat ziołowych. Za dodatkową opłatą oferujemy też masaż leczniczy i relaksacyjny, masaż z miodem, solą himalajską i bańką chińską, elementy hydroterapii, a także terapię chlorofilem, węglem drzewnym i efektywnymi mikroorganizmami.

Miejsca i Terminy w roku 2023:

W Willi Makarena w Gąskach nad morzem
od 3 do 9 lipca
od 10 do 16 lipca

W Dworku Lachowicze w Grzegorzowicach w Górach Świętokrzyskich
od 13 do 18 sierpnia.

Więcej informacji dokładnych informacji, wraz z cennikiem i możliwością zapisania się na turnus, znajdziesz na naszej stronie internetowej: newstart.pl >>

Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dla dobrego funkcjonowania strony oraz statystyk oglądalności treści zbieramy dane.