fbpx

Dzielenie się pasją zdrowego gotowania

Edyta Hayashi
Ostatnia aktualizacja: 12 marca, 2018

Nasz blog kulinarny ZdrowieNaTalerzu.pl ma swoją wartość nie tylko dla użytkowników internetu, ale również dla lokalnych społeczności. Autorka bloga, pani Marzena Bojko zastała zaproszona do przedszkola „Wyspa dzieci” w Chicago z okazji marcowego Święta Kobiet, gdzie miała okazję podzielić się swoją pasją zdrowego gotowania.

Przygotowane przez nią szejki truskawkowo – śmietankowe oraz mus czekoladowy z tofu mogły stać się dla niektórych osób pierwszym krokiem w kierunku zdrowia. Przepis na wspomniane szejki można znaleźć tutaj. Osoby zainteresowane innymi przepisami na zdrowe dania dla dzieci zapraszamy do zakładki „Dla dzieci” znajdującej się na naszym blogu.

NewStart 2023
Projekty

Wczasy NEWSTART 2023

Program NEWSTART Prosperity w 2023 roku odbędzie pod hasłem: ZADBAJ O ZDROWIE PSYCHICZNE – ROZWIŃ INTELIGENCJĘ EMOCJONALNĄ! Program NEWSTART Prosperity to przełomowy, znany na całym

Czytaj więcej »
Akcje charytatywne

VI edycja charytatywnego BIEGU poMOCY 2018

Pragniemy popularyzować ruch na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim chcemy wesprzeć chorych i cierpiących. W poprzednich edycjach BIEGU poMOCY zebrano około 20 000 zł na leczenie ciężko chorych dzieci z niezamożnych rodzin.

Czytaj więcej »
Akcje charytatywne

Zanzibar. Budowa szkoły dla dzieci

Od 2015 roku Fundacja Źródła Życia angażuje się w projekt związany z budową sierocińca dla dzieci w Tanzanii. Niektórzy z wolontariuszy uczestniczących w tym projekcie zauważyli

Czytaj więcej »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *